zena vonia oblecenia

11 dôvodov prečo používať parfumy do prania od Essentia

11 dôvodov prečo používať parfumy do prania od Essentia

1. 100 % prírodné esenciálne oleje

Parfumy obsahujú výťažky zo 100% prírodných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality

2. Dlhotrvajúca vôňa

Vďaka mikrokapsuliam je vôňa zachovaná aj pri použití sušičky, odolá vysokým teplotám až do 400 stupňov Celzia. Mikrokapsule uvoľňujú parfum postupne trením látky, takže pôžitok z vône vydrží skutočne dlho.

3. Rozpustné vo vode

Vďaka pomocným látkam sú parfumy aj keď sú olejové, rozpustné vo vode. Nezanechávajú preto na bielizni fľaky alebo usadeniny v práčke či sušičke.

4. Vhodné na všetky druhy tkanín

Bez obáv ich môžte použiť na všetky druhy tkanín, aj na tie najjemnejšie ako hodváb, kašmír či športové oblečenie.

5. Sanitačný účinok

Olejové parfumy Essentia nielen, že nádherne prevoňajú Vaše prádlo, ale vďaka obsahu kvartérnych solí majú navyše aj sanitačný účinok.

7. Ekologické balenie

Na výrobu fľaše bol použitý bioplast z cukrovej trstiny a uzáver je vyrobený z hliníka. Celý obal je 100% recyklovateľný. 

8. Zloženie bez toxických a karcinogénnych látok

Neobsahujú dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, mikroplasty ani nanolátky

9. Netestované na zvieratách

10. Certifikácia bezpečnosti

Sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku podľa najprísnejších noriem a certifikované v Istituto Superiore di Sanità pre zabezpečenie najvyššej bezpečnosti

11. Univerzálne využitie

Ak ste si už zamilovali svoju vôňu a nechcete sa jej vzdať, olejový parfum od Essentia môže použiť aj do sušičky na prádlo, prevoňanie interiéru a textílií či na umytie podlahy.

Ako používať olejové parfumy od Essentia:

Použitie pri praní v práčke: množstvo 10-20 ml produktu na každých 5-7kg bielizne  v závislosti od požadovanej intenzity vône. Jednoducho nalejte uvedené množstvo samotného parfumu na pranie do priehradky na aviváž (bez aviváže) a perte ako obvykle s vaším pracím prostriedkom. Prací cyklus parfum použije na posledné opláchnutie, takže vône zostanú na bielizni dlho niekoľko dní až týždňov.  Bielizeň nechajte voľne uschnúť alebo môžete sušiť aj v sušičke. Vďaka mikrokapsuliam zostane parfum zachovaný aj pri 400 stupňoch Celzia.  Ak máte veľmi tvrdú vodu a aviváž musíte predsa len použiť, vyberajte takú s neutrálnou vôňou a použite ju spolu s parfumom.

Ručné pranie: 5-10ml parfumu zrieďte vo vode pri poslednom plákaní, použite ochranné rukavice.

Sušička: naneste pár kvapiek parfumu na vreckovku alebo malý uteráčik a vložte ju do sušičky spolu s ostatnou bielizňou.

Podlahy: pridajte 5-10ml olejového parfumu do vedra s vodou, ktorou zmývate podlahy.

Záclony, koberce, látky: zrieďte 5-10ml olejového parfumu s 1 litrom vody a nastriekajte pomocou  rozprašovača na tkaniny.

Univerzálne použitie: všade tam, kde chcete dosiahnuť prevoňanie, ale vždy rieďte parfum s vodou.

Pridajte Komentár

Nákupný košík