Ako funguje čapovaná drogéria ?

Prídete do predajne s vlastnou nádobou napr. od použitého pracieho gélu alebo šampónu. Prípadne si môžte nádobu zakúpiť aj u nás. Nádobku odvážime, načapujeme Vám koľko potrebujete. Žiadne minimálne množstvá. Odvážime, odráta sa hmotnosť nádoby ( táto funkcia je zabudovaná vo váhe ) a zaplatíte iba za skutočné množstvo produktu. Ceny sú preto uvedené v kg. Nádobku označíme etiketou s údajmi o produkte a aby bolo jasné čo sa v ktorej fľaši nachádza.

Hotovo, to je všetko :-)

Kto je výrobca ?

Čapovanú drogériu ponúkame výhradne talianskej značky Meglio sfuso. Všetky produkty sú viac ako 90% odbúrateľné v prírode, rastlinného pôvodu a netestované na zvieratách. Vhodné aj do domácich čističiek odpadových vôd.

Čo sa deje s prázdnymi bandaskami ?

Všetky bandasky sú riadne označené, aby nedošlo k zámene. Keď sa minú produkty v bandaskách, vrátime ich naspäť distribútorovi. Ten ich pošle výrobcovi do Talianska. Výrobca ich umyje, vysterilizuje a naplní rovnakým produktom, aký tam bol predtým a znova pošle do sveta. Na niektorých bandaskách preto vidieť značné známky používania.

recyklacia plastovych flias