Ako si objednať čapovanú drogériu cez eshop ?

Vyberiete si požadovaný prípravok z ponuky a množstvo, aké si želáte. Z praktických dôvodov je na výber 250, 500 a 1000 g. V kamennej predajni Vám načapujeme akékoľvek množstvo, hoci aj 50 g na skúšku.

Zvolíte či si produkt prajete načapovať do novej nádoby za poplatok alebo použitej zdarma. Použité nádobky vždy dôkladne vyčístíme.

Do poznámky môžete uviesť doplňujúce údaje.

Zvolíte spôsob doručenia – na adresu alebo vyzdvihnutie v kamennej predajni a spôsob platby prevodom na účet alebo v hotovosti.

Aby sa zachovala myšlienka zníženia objemu plastov, veľmi nás poteší ak nám nádobky po doslúžení vrátite späť.

Ako funguje čapovaná drogéria v kamennej predajni ?

Prídete do predajne s vlastnou nádobou napr. od pracieho gélu alebo šampónu. Prípadne si môžete nádobu zakúpiť aj u nás. Nádobku odvážime, načapujeme Vám koľko potrebujete. Žiadne minimálne množstvá. Odvážime, odráta sa hmotnosť nádoby ( táto funkcia je zabudovaná vo váhe ) a zaplatíte iba za skutočné množstvo produktu. Ceny sú preto uvedené v kg. Nádobku označíme etiketou s údajmi o produkte a aby bolo jasné čo sa v ktorej fľaši nachádza.

Hotovo, to je všetko 🙂

Kto je výrobca ?

Čapovanú drogériu ponúkame talianskej značky Meglio Sfuso. Všetky produkty sú viac ako 90% odbúrateľné v prírode, rastlinného pôvodu a netestované na zvieratách. Vhodné aj do domácich čističiek odpadových vôd.

Čo sa deje s prázdnymi bandaskami ?

Všetky bandasky sú riadne označené, aby nedošlo k zámene. Keď sa minú produkty v bandaskách, vrátime ich naspäť distribútorovi. Ten ich pošle výrobcovi do Talianska. Výrobca ich umyje, vysterilizuje a naplní rovnakým produktom, aký tam bol predtým a znova pošle do sveta. Na niektorých bandaskách preto vidieť značné známky používania.

 
 
Nákupný košík